Yükleniyor...

 Tesisat Uygulamaları

Her türlü tesisat ihtiyacınız için uzman kadrolarımız ile yanınızdayız.

.

Tesisat Uygulamaları


Eski ya da yeni tüm binalarda zaman içerisinde su, elektrik ya da doğalgaz tesisatlarında sorunlar yaşanabilmektedir. Firmamızın hedefi yaşadığınızı sorunlara kalıcı çözümler bularak size destek olabilmektedir. Su kaçıran bir musluğun ya da rezervuarın, değişmesi gereken su borularının, onarılması gereken atık su giderleriniz ve benzeri sorunlarınız için uzman su tesisatı ekibimiz; kablolama, elektrik hattı ve aydınlatma sistemleri ve benzeri ihtiyaçlarınız için elektrik tesisatı ekibimiz; doğalgaz hattı projelendirmeleriniz içinse doğalgaz tesisatı ekibimiz ile hizmetinizdeyiz

tesisat elektrik su doğalgaz anahtar priz led kablolama plastik boru ışık aydınlatma sigorta doğalgaz saati su saati pis su gideri atık su su kaçağı gırtlak boru elektrik kaçağı spot trafo ahize klima ısıtma soğutma petek havlupan kombi sayaç tamirat bakım onarım

Doğalgaz Tesisatı

En güvenli yakıt olarak bilinen doğalgaz renksiz ve kokusuz bir gaz türü olup zehirli olmayan bir yakıttır. Hava ile belli oranda teması sonucunda yanıcı, patlayıcı bir maddeye dönüşmekte olan doğalgazın güvenle kullanımı için bina ve daire içerisindeki tesisatın önemi kaçınılmadır. Uzman ekiplerle projelendirme firmamız tarafından yapılmaktadır.

Elektrik Tesisatı

Elektrik tesisatı döşenirken mekanda yeteri kadar ısı, ışık ve güç verecek şekilde planlama yapılmalıdır. Planlama yapılırken kullanım ihtiyaçları, voltaj artış ve düşüşlerinde yaşanabilecek aksaklıkları içeren tedbirler ve güvenlik ön planda tutulmalıdır. Örneğin banyolarda tesisat döşenirken, su ile temas edebilecek noktalara maksimum özen gösterilmesi gereklidir.

Sıva altı ve sıva üstü elektrik tesisatlarından, kaba inşaatlarda tesisat döşenmesine, kablolama ve sıva üstü elektrik malzemelerinin montajına kadar her türlü ihtiyacınızda hizmet vermekteyiz.

Su Tesisatı

Su tesisatı, suyun doğru miktarda ve uygun akış hızı, basınç ve sıcaklıkta verilmesini amaçlamaktadır. Çamaşır Musluğu, Ara musluklar, Lavabo Bataryaları, Banyo Bataryaları, Mutfak Bataryalarına ayrı ayrı Sıcak ve Soğuk su borularının çekilmesi işlemlerinin tamamı su tesisatı hizmetleri içerisinde yer almaktadır.

Pis su tesisatı ise, pis ve kirli suyun sağlığa zarar vermeyecek şekilde bina dışına yani şehir şebekesine gönderilmesini sağlar. Burada kullanılan malzemenin havai gaz ve suyu sızdırmaması önemlidir. Boruların dayanıklı olması, olası esnemelerde zarar görmesinin engellenmesi temel hedeftir. Yağış sularını toplayıp bina drenajına, drenaj olmayan yerlerde de uygun bir alana akıtan sistemlerde pissu tesisatına dahil uygulamalardır.